Easy Sign nenodrošina licences pēc iekšējās apstrādes kļūdas (512)

Tagged: 

Apskata 9 posts - 1 caur 9 (no 9 kopā)
  • autors
    Posts
  • #37171
    Hartaks
    dalībnieks

    Hi all,

    Pēc 2024. gada instalēšanas mums ir radušās problēmas, kuru dēļ licences nedarbojas (nevar izmantot visu produktu, preces utt. ir pelēkotas), lai gan kontā ir pieejams pietiekami daudz licenču.

    Vai kāds zina labojumu? Mēs izmēģinājām tālāk norādīto, kas darbojās vecākās versijās, bet pašlaik nedarbojas.

    Ja programmatūra nav licencēta (visas ikonas ir pelēkotas) un jums netiek piedāvāts pierakstīties. Programmatūru var licencēt manuāli, atverot C:\Program Files\EasySIGN\V06 (tā pati direktorija kā galvenajam exe) un palaist AccountManager.exe, pierakstoties ar licencēšanas@ akreditācijas datiem. Logs tiks aizvērts bez uzvednes, palaidiet programmatūru vēlreiz, un tai vajadzētu darboties

     

    Paldies

    #37177
    Ketrīna Patersone
    dalībnieks

    hartac

    mums ir tāda pati problēma. Kļūst ļoti kaprīzs, jo man ir steidzami jāstrādā un es nevaru izmantot sistēmu

     

    #37196
    Rojs Bravo
    dalībnieks

    Wij hebben hier ook pēdējā van. Vai jums ir telefona numurs Easysign?

    #37197
    PietVB
    dalībnieks

    +31497361900

    Dit kan ik vinden, laat weten of het juist is aub

     

    #37198

    Sveiki!

    Hier das gleiche!??

    Bitte um schnelle Behebung/Meldung des Supports.

     

    Paldies.

    #37199
    PietVB
    dalībnieks

    06 53297526

    0497 361900

     

    no dezes

    #37345
    AYUB KHAN
    dalībnieks

    Ja programmatūra nav licencēta (visas ikonas ir pelēkotas) un jums netiek piedāvāts pierakstīties. Programmatūru var licencēt manuāli, atverot C:\Program Files\EasySIGN\V06 (tā pati direktorija kā galvenajam exe) un palaist AccountManager.exe, pierakstoties ar licencēšanas@ akreditācijas datiem. Logs tiks aizvērts bez uzvednes, palaidiet programmatūru vēlreiz, un tai vajadzētu darboties

     

    izdarīts tāpat kā teikts, bet joprojām tā pati kļūda"Atbildēt uz: Atbilde #37177 programmā Easy Sign nenodrošina licences pēc iekšējās apstrādes kļūdas (512)"

    #37649
    tero salmela
    dalībnieks

    Man ir tāda pati problēma, un, protams, aizņemtas darba dienas vidū. Tas ir tik traki, ka jums šeit vairs nav atbalsta tērzēšanas.

    Es izmēģināju visu, bet nē, mans gada abonements beidzas 2024. gada martā, nevis tagad!

    Vajadzīga palīdzība

    #38526
    Easysign Publisign
    dalībnieks

    Atkal tā pati kļūda...

Apskata 9 posts - 1 caur 9 (no 9 kopā)
  • Jums ir jābūt pieteicies Lai atbildētu uz šo jautājumu.