iekšējā apstrādes kļūda (512)

Apskata 32 posts - 1 caur 32 (no 32 kopā)
  • autors
    Posts
  • #37158
    Rejs Lass
    dalībnieks

    Es tikko sāku griezt grafiku milzīgam darbam, kas man rīt jāinstalē, un easysign netiks atvērts, es saņemu šādu ziņojumu….

    “Iekšējas apstrādes kļūdas (512) dēļ mēs nevaram izgūt jūsu licences. Lūdzu, sazinieties ar mums pa tel support@easysign.com"

    Esmu nosūtījis atbalstu pa e-pastu, taču šovakar ir jāstrādā vēlu vakarā, lai pabeigtu šī darba gatavošanu, tāpēc kaut kas jāsakārto pēc iespējas ātrāk!

    #37165
    Mazs Bekers
    dalībnieks

    Man arī ir šī problēma. Jebkurš piedāvātais risinājums būtu ļoti pateicīgs.

    #37166
    Mazs Bekers
    dalībnieks

    Tikko saņēmu šo e-pastā…

    SVARĪGS! Pašlaik vecā licences serverī ir dīkstāve. Ja nevarat pieteikties savā EasySIGN programmatūrā, lejupielādējiet jauno versiju vietnē https://www.easysign.com/software/download/
    Lejupielādes lapā ir redzama 2023. gada versija, bet, lejupielādējot, jūs jau iegūstat 2024. gada versiju, kurā ir iekļauts jaunā licences servera atbalsts.

     

    #37167
    Mazs Bekers
    dalībnieks

    Lejupielādēta jaunā versija, un Easysign ir atkal izveidota un darbojas.

    #37168
    Patriss Vergouvens
    dalībnieks

    Dankjewel wel Maz!

    Ik had hetzelfde probleem en zag dat je antwoord gehad had!

    Nu gauw verder met werken!

    #37169
    Karloss Garsija
    dalībnieks

    gracias por los Comentarios, me pasaba lo mismo, he aktualizado a 2024 y ya funciona de nuevo

     

    #37170
    Marks Daniels
    dalībnieks

    Lejupielādējām mūsu trīs iekārtās jauno 2024. gada versiju, strādāja ar divām iekārtām līdz programmas aizvēršanai. otrs dators joprojām darbojas, jo tas nav aizvērts. Joprojām gaidu atbildi no atbalsta.

    #37176
    Ketrīna Patersone
    dalībnieks

    Kļūst patiešām kaprīzs. Nekas cits kā problēmas šodien ar easysign. Lejupielādēju jauno versiju, un tagad tiek teikts, ka man nav licences.

     

    #37178
    Ketrīna Patersone
    dalībnieks

    Vai jums jau ir izdevies to panākt. man nav. Tur teikts, ka man nav licences.

     

    #37179
    Mazs Bekers
    dalībnieks

    Manējais ir bijis kārtībā, kopš es lejupielādēju atjauninājumu Kathryn. Atvainojiet, es nevaru jums palīdzēt, ceru, ka drīzumā viss tiks sakārtots. Es zinu, cik tas var būt kaitinoši.

    #37180
    Mazs Bekers
    dalībnieks

    Lūdzu, dariet mums zināmu, kad jums ir risinājums un kāds tas ir.

    #37181
    Huubs Spieringhs
    dalībnieks

    Wij zitten met hetzelfde probleem, kunnen niet verder vanwege een interne verwerkingsfout (512).
    Graag snel een oplossing onze hele afdeling ligt plat!

    #37186
    Rejs Lass
    dalībnieks

    Cerams, ka visiem pārējiem izdevās to sakārtot. Vakar vakarā biju patiešām panikā, jo domāju, ka klientu apkalpošana šajā dienā būs pabeigta, taču godīgi sakot, diezgan ātri saņēmu e-pastu, kurā ieteikts lejupielādēt jaunāko versiju, vietnes lejupielādes lapā bija teikts, ka tā tiek lejupielādēta. versija, kas man jau bija (2023.2), taču patiesībā tika instalēta jaunā 2024. gada versija.

    Tiklīdz šī tika instalēta, problēma tika atrisināta, un tagad viss šķiet kārtībā

    #37188
    Huubs Spieringhs
    dalībnieks

    Sveiki, Rej, paldies, mēs tagad sākam lejupielādēt jauno versiju 2024, cerot atrisināt šo problēmu…

     

    #37189
    Ričards Kregtings
    dalībnieks

    hi bij ons werkt de nieuwe versie nog steeds niet

    #37190
    PietVB
    dalībnieks

    Hier ook de nieuwste versie, niks werkt nog, 3 PC's die niet werken. Productie ligt hier sil.
    Graag dringende oplossing

     

    #37191
    PietVB
    dalībnieks

    Uitloggen en opnieuw inloggen is ook geen optie, kan licentie niet ophalen

    #37204
    Kristians Hartmens
    dalībnieks

    Sveiki.

    hat schon Jemand vom Support eine Info erhalten wann das Problēma voraussichtlich gelöst wird?

    #37205
    Huubs Spieringhs
    dalībnieks

    Jaunā versija 2024 geïnstalleerd.
    Lijkt problemen te hebben nu met kleurbeheer.

    #37208
    Dāvijs Kolaerts
    dalībnieks

    Bij mij ir het wel gelukt met de nieuwe versie te installeren.

    #37209
    Marko van Horns
    dalībnieks

    wij krijgen met het opstarten op 1 computer de keuzes : inloggen met ander account, koop en licentie, iets anders.

    Maar met welke keuze dan ook kom je na het inloggen weer op het zelfde scherm.

    #37212

    Bonjour, Même Chose de notre coté, instalācija ir 4 ziņojumi no versijas 2024 seul un pc fonctionne.

    #37220
    Pols Šofs
    Keymaster

    SVARĪGS! No 18. gada 22. oktobra līdz 2023. oktobrim radās dīkstāve vecajā licences serverī. Galvenais iemesls ir datu centrā. Ja nevarējāt pieteikties savā EasySIGN programmatūrā, lejupielādējiet 2024. gada beta pirmsizlaides versiju 36.0. Pašlaik oficiālā EasySIGN versija 2024 (36.1 vai jaunāka versija) ir pieejama vietnē https://www.easysign.com/software/download/

    Lejupielādē ir iekļauts jaunā licences servera atbalsts. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, sazinieties ar EasySIGN pa tālr support@easysign.com

     

    #37229
    Dietmar Juchems
    dalībnieks

    Wir hatten ebenfalls den Fehler, jetzt die neue Version 2024 drauf und es startet wieder. Jedoch Schmiert Easysign alle 10 Min ab und wenn man nicht Gespeichert hat steht man da. Trauriges Programm mittetlerweile

    #37236
    Sāra NG
    dalībnieks

    Sveiki,

    Man ir tāda pati problēma ar 512. kļūdas ziņojumu. Tika lejupielādēta jaunā versija, un tajā joprojām tiek rādīts tas pats ziņojums.

    #37257
    Marks Daniels
    dalībnieks

    Tagad mums viss ir labots ar atbalsta palīdzību. ielāpu fails, kā arī serveris, kas fiksēts to galā.

    EDIT: neviena no mūsu programmām nav nolēmusi pēc slēgšanas vairs nedarboties.

    #37282
    Paul Wadge
    dalībnieks

    Vai kādam ir problēmas ar izvades krāsu atšķirību, drukājot, izmantojot rasterlinki kopš atjaunināšanas? easysign darbojas labi, bet krāsas

    no iepriekšējiem drukātajiem failiem tagad ir daudz vairāk krāsu, esmu izdrukājis pirms atjaunināšanas izvilktu failu, un tas ir labi — tas pats fails kopš atjauninājuma iznākšanas.

    #37288
    adrians fidlers
    dalībnieks

    Esmu lejupielādējis jaunāko versiju, un mana mašīna tikai paziņo inicializāciju un uzkaras vairākas minūtes, pirms man tiek parādīts ziņojums 512

    #37307
    Gerijs Goldings
    dalībnieks

    Vakar lejupielādēju atjauninājumu, un tas darbojās, tas atkal avarēja apmēram pirms stundas, šopēcpusdien esmu lejupielādējis vairākas reizes, bet bez prieka, maigi sakot, ļoti traucējoši.

    #37308
    Pols Šofs
    Keymaster

    Sveiki, lūdzu, lejupielādējiet un instalējiet 2024. gada beta pirmsizlaides versiju. Skatiet manu ziņojumu augstāk. Paldies.

    #37336
    Mišels Sanders
    dalībnieks

    ik heb de 2024 gedownload en krijg de zelfde problemen met licence.

     

    #37794
    Karloss Garsija
    dalībnieks

    hola, después de los problemas que hubo el día 19 de octubre, en el que se cerró el programa y para que volviera a funcionar hubo que descargarse la nueva aktualización del 2024, desde programa ese día es muy frecuente el porque abrirrar tenerque en cuanto dejas de trabajar un tiempo te sale un mensaje que dice que no se encontraron las licencias. Hay alguna forma de arreglar este problem?

Apskata 32 posts - 1 caur 32 (no 32 kopā)
  • Jums ir jābūt pieteicies Lai atbildētu uz šo jautājumu.