Kļūdas ziņojums "nav atrasta licence"

Apskata 13 posts - 1 caur 13 (no 13 kopā)
  • autors
    Posts
  • #12205
    Dutriaux Fabio
    dalībnieks

    Bonjour kundze, monsieur,

    J'ai acheté EASYIGN cette semaine et installé la dernière versija,

    A l'ouverture il affiche une fenêtre, je clic sur la case "activer votre licence"

    Ensuite j'indique mes codes de connect et je valide.

    Le logiciel redémarre et m'indique “Nous n'avons trouvé aucune licence”

    ceci dans la même fenêtre

    https://www.easysign.com/wp-content/uploads/hm_bbpui/12205/uw5gvv4alwfmd04no6gz0hyg6sd2xwmu.png

    #12216
    EasySIGN
    Prezentētājs

    Sveiki, Fabio,

    Jūsu licences aktivizēšana aizkavējās, tai vajadzētu darboties tagad 🙂

    Have an easy day!
    Dennis at EasySIGN

    #12790
    Stefans Hasenauers
    dalībnieks

    Man jau 2 nedēļas ir tāda pati problēma... Man ir jāizmanto programma tagad, un es nevaru … līdz abonementa beigām man ir atlikušas 3 dienas, un es to nevaru izmantot…

    #12830
    EasySIGN
    dalībnieks

    Mēs esam pievienojuši atbalsta biļeti, lai atrisinātu šo problēmu. Jūs esat saņēmis e-pastu ar papildu informāciju.

    Have an easy day!

    Wilbert at EasySIGN

    #13203
    Maikls Prevedello
    dalībnieks

    Hello,

     

    Mums ir tāda pati problēma. Mēs palaižam mīksto, tas prasa licenci, mēs to ievadām, tas pārlādē mīksto un vēlreiz prasa licenci.

     

    Jau iepriekš paldies par atbalstu.

    #13217
    EasySIGN
    Prezentētājs

    Hi Maikls,

    Lūdzu, pārliecinieties lejupielādējiet jaunāko EasySIGN versiju. Pēc instalēšanas palaidiet EasySIGN un izvēlieties “Pierakstīties vai aktivizēt biļeti”, pēc tam pierakstieties ar savu kontu (jūsu e-pasta adrese un parole, ko saņēmāt no tālākpārdevēja). Ja nezināt savu paroli, varat iestatīt jaunu paroli.

    Vienkārši informējiet mūs, ja tas neatrisina jūsu problēmu, mēs ar prieku jums palīdzēsim 🙂

    Have an easy day!
    Dennis at EasySIGN

    #13901

    Hello,

     

    Mums ir tāda pati problēma. Palaižam mīksto, tas prasa licenci.

     

    Jau iepriekš paldies par atbalstu.

    #13902

    Un dators man saka, ka man ir vajadzīga 32 bitu versija

    #13918
    EasySIGN
    dalībnieks

    Sveiks, Mihai,

    Jūs varat lejupielādēt EasySIGN 32 bitu versiju vietnei: download.easysign.com,

    Vienkārši atlasiet “vai lejupielādējiet 32 ​​bitu versiju”, un lejupielāde tiks sākta nekavējoties.

    Pēc lejupielādes un instalēšanas varat pieteikties EasySIGN, lai aktivizētu programmatūru.

    Have an easy day!

    Wilbert at EasySIGN

    #14830
    Kurts Van Lūjs
    dalībnieks

    Ik heb hetzelfde problem. Tot voor kort bija ik een starter-licentie op een tweede computer, bovenop mijn andere gewone licentie op een andere computer. De starter licence ir niet verlengd en gebruik ik niet meer. De andere natuurlijk nog wel. Nu is er per ongeluk op het Easysign ikona geklikt van die starter licentie (en onmiddelijk geannuleerd) en sindsdien werkt Easysign op mijn hoofdcomputer niet meer. Ik heb de nieuwste versie gedownload, aangemeld en de hele mikmak, maar ik blijf dezelfde foutmelding krijgen. Graag zo snel mogelijk een oplossing, want dit is natuurlijk erg dringend. Alvast bedankt!

    #15553
    EasySIGN
    dalībnieks

    Sveiks Kurt,

    Šī problēma var parādīties, ja programmatūra tiek aizvērta, pirms tā ir pilnībā startēta, un licences izlaišana nav pabeigta. Lai izvairītos no tā, ka jums ir jāgaida, pirms varat izmantot EasySIGN licenci galvenajā datorā, vienkārši restartējiet EasySIGN programmatūru otrajā datorā un aizveriet to, kad programmatūra ir pilnībā startēta un pilnībā funkcionē. Licence tiks atbrīvota no jūsu otrā datora un pēc tam būs pieejama lietošanai jūsu datorā.

    Padarīsim lietas vieglākas!

    Wilbert at EasySIGN

    #24161
    MURAT OZDES
    dalībnieks

    hoi ik heb een probleem als ik easysign opstart krijg ik de melding wat wil je doen met een ander account inlogen verder doet het niets graag oplossing

    #33844
    Negroiu Roberts
    dalībnieks

    Labdien, man ir tāda pati problēma ar licenci… ja es nospiežu atbrīvošanu… nav atrasts neviens cits dators… atinstalējiet un atkārtoti instalējiet jauno versiju, un šis uznirstošais logs joprojām parādās un nevar izmantot programmu.

    Vai varat, lūdzu, man palīdzēt atrisināt šo problēmu?

Apskata 13 posts - 1 caur 13 (no 13 kopā)
  • Jums ir jābūt pieteicies Lai atbildētu uz šo jautājumu.