Easysign avarē vektorizācijas laikā

Apskata 9 posts - 1 caur 9 (no 9 kopā)
  • autors
    Posts
  • #14553
    Ričards Eliots
    dalībnieks

    Esmu mēģinājis vektorizēt tekstu, un Easysign vienkārši izslēdzas par aptuveni 72 procentiem. Vai ir kādas idejas?

     

    Paldies Ričardam

    #14597
    EasySIGN
    dalībnieks

    Sveiki, Richard,

    Paldies par jūsu ziņu. Man žēl lasīt, ka jums ir radušās problēmas ar vektorizāciju. Es ar prieku jums palīdzēšu.

    Vai varat, lūdzu, atsūtīt mums mazliet vairāk informācijas?
    – Kuru EasySIGN versiju jūs izmantojat?
    – Kādu vektorizācijas metodi jūs izmantojat un kādi ir jūsu iestatījumi?
    – Vai varat atsūtīt mums savas EasySIGN darblapas kopiju?

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14598
    Ričards Eliots
    dalībnieks

    Sveiki, Vilbert, es izmantoju jaunāko easysign versiju. Es mēģināju vektorizēt tekstu, diezgan daudz, es atzīstu, tāpēc, iespējams, es pārkāpu tā ierobežojumus. Vektorizācijā izmantoju gan augstas, gan zemas izšķirtspējas melnbalto teksta iestatījumus, un abi vienkārši izslēdzu programmu. Kopš tā laika man tas ir izdevies vektorizācijā 2, nevis ideāli, bet labāk. Es tikai mēģināju notīrīt fonu, izņemot tikai tekstu, un tas nebija tik svarīgi, es biju ļoti pārsteigts, kad programma tikko izslēdzās.

    Kā nosūtīt failu, šķiet, ka vairs nav parastā atbalsta e-pasta.

    #14616
    EasySIGN
    dalībnieks

    Sveiki, Richard,

    Paldies par paskaidrojumiem.

    Lūdzu, nosūtiet EasySIGN dokumentu uz: support@easysign.com

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14618
    EasySIGN
    dalībnieks

    Sveiki, Richard,

    Paldies, ka nosūtījāt EasySIGN dokumentu.

    Mēs varam veikt veiksmīgu vektorizāciju, izmantojot vektorizācijas-2 līdzekli. Tomēr rezultāts nav piemērots griešanai, jo sākotnējā bitkarte nav pietiekami skaidra, lai izveidotu asas vektorlīnijas. Bitkartē ir daudz maza izmēra teksta līniju (augstums aptuveni 2 mm).

    Ja iespējams, iesakām izmantot oriģinālo teksta dokumentu un kopēt tekstu EasySIGN teksta redaktorā, izmantojot oriģinālo fontu. Jūs varēsiet mērogot tekstu līdz vajadzīgajam izvades izmēram.

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

     

    #14620
    Ričards Eliots
    dalībnieks

    Es saņēmu to pašu Wilbert, bet kāpēc programmatūra tiktu izslēgta ar standarta vektorizāciju, vai kļūdas ziņojumam nevajadzētu parādīties, ja es kaut ko izdarīju nepareizi, vai arī jūsu avārija vai tā bija tikai mana?

    #14650
    EasySIGN
    dalībnieks

    Sveiki, Richard,

    Es nesaņemu avāriju, tikai saņemu brīdinājumu par nepietiekamu atmiņu, mēģinot izmantot šo vektorizācijas rīku. Tāpēc mēs izstrādājām vektorizācijas 2 funkciju, jo tā rada mazāk mezglu un sniedz labākus rezultātus, īpaši strādājot ar zemākas izšķirtspējas bitkartēm.

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14655
    Ričards Eliots
    dalībnieks

    labi, Vilbert, paldies par palīdzību.

     

    Ričards

    #14670
    EasySIGN
    Prezentētājs

    Sveiki, Richard,

    Vienkārši dariet mums zināmu, ja vēl kaut ko varam darīt jūsu labā 🙂

    Have an easy day!
    Dennis at EasySIGN

Apskata 9 posts - 1 caur 9 (no 9 kopā)
  • Jums ir jābūt pieteicies Lai atbildētu uz šo jautājumu.